Graafilise disaini erialal õpid jutustama lugusid ning looma visuaalseid rännakuid, kasutades digitaalmeediat.
Eriala pakub mitmekülgseid praktilisi kogemusi ning koostöös valdkonna spetsialistidega õpitakse tundma digitaalmeedia trende,
tööriistu ja telgitaguseid, et luua ja ümber mõtestada igapäevaelu protsesse.
Lisaks disainimaailma oskustele saab eriala lõpetaja väärtuslikud kontaktid ning laiapõhjalised teadmised ettevõtlusest ja juhtimisest.
Sessioonõpe toimub neljapäevast pühapäevani õppesessioonide kalendri järgi. Meie Tallinna õppehoone on osa rahvusvahelisest Ülemiste City kogukonnast.
Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt ning täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub neljapäevast pühapäevani õppesessioonide kalendri järgi, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika.
Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.
Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale.
Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.
Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.
Makseid saab teha kahel viisil:
Esimene võimalus on maksta kuu kaupa üheksas osas iga kuu 10. kuupäeval. Õppemaks on sel juhul 5680 € eurot aastas. Sügisel õpinguid alustanud üliõpilased tasuvad makseid septembrist maini ning talvel sisseastunud veebruarist juunini ja septembrist detsembrini.
Teine võimalus on maksta semestrite kaupa. Semestrimakse on 2610 eurot ning seega ühe õppeaasta tasu kokku 5220 eurot. Lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 eurot.
Ülemiste City ja Telia töötajatele ning meie kooli vilistlastele kehtib õppemaksusoodustus 10%.