EEK
EST

left Kõik lood

eek.ee
Erasmuse lühiprogramm Türgis
30.04.2024

Tere, mina olen Marili Ringo ja õpin turundust teisel kursusel ning võtsin osa Istanbul Aydini Ülikooli korraldatud Erasmuse lühiajalisest välisõppeprogrammist. Digitaalse turunduse kursus toimus 30. märtsist kuni 6. aprillini Türgis Cappadocias. Olin ka varem osalenud lühiajalisel segakursuses Türgis ja see meeldis mulle väga. Seega kui nägin, et neil on kevadkool ning see sobis minu ajakavaga, otsustasin selles osaleda. 

Meie sealsed päevad olid täis erinevaid tegevusi. Hommikul olid meil tunnid, pealelõunal erinevad väljasõidud. Minu lemmikosaks kujunesid õhtud, kui käisime koos kahe teise tudengiga hotelli vastas päikeseloojangut vaatamas. 

Arvan, et kõige unustamatumad mälestused minujaoks olidki õhtused päikeseloojangud. See ei olnud programmi osa, kuid see oli midagi, mida ma iga õhtu ootasin. Väljasõitude järel läksime hotelli vastas asuvatele kividele ronima, mis eestlastele tundusid nagu mäed. Seal me lihtsalt vaatasime loojangut imetledes värve ja vaateid, mida maastik meile pakkus. See oli lihtsalt ebareaalne kogemus, mida ma igatsen.

Soovitaksin kindlasti teistele üliõpilastele Erasmuse lühiprogramme, kui nad soovivad õppida erinevas keskkonnas, näha lähemalt uut kultuuri ning leida sõpru. See kogemus andis mulle kindlasti uuesi tutvusi, unustamatui mälestusi ja teadmisi, mida saan elus kasutada.