EEK
EST
Ettevõtte juhtimine
Inimressursside juhtimine

Inimressursside juhtimise magistriprogramm on neile, kes soovivad juhtida muutusi, mõtlevad igal ametikohal nagu ettevõtja ning lähtuvad oma töös eluterve organisatsiooni huvidest.

Eriala eesmärk on anda õppijale kõik tööriistad, et olla inimkesksete oskustega liider mistahes
valdkonna ettevõttes.

Eriala lõpetaja mõistab iga inimese unikaalsust
ja olulisust
ning tunneb end mugavalt, luues,
juhtides ja toetades eriilmelisi meeskondi.


Sessioonõpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant, neljapäevast pühapäevani. Meie Tallinna õppehoone asub rahvusvahelises Ülemiste City kogukonnas.

Magistrikraad (MBA)
Kestus:
2 aastat, sessioonõpe
Millal:
Neljapäevast pühapäevani
Kus:
Tallinn
Õppekeel:
Eesti keel
Ainepunkte:
120 EAP
Valdkond:
Ärindus ja haldus
Avalduse esitamise tähtaeg:
15.09.2024
Õppemaks aastas:
6340 €
Karjääri-
võimalused
Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel saavad kõik inimressursside juhtimise erialale vastuvõetud vajaliku vundamendi, et teha karjääri suurettevõtete juhitasandil, töötada spetsialistide ning konsultantidena või luues oma ettevõte.
Õppekava läbinud tudeng
  • on läbinud Eestis ainulaadse psühholoogiapõhise tuumprogrammile
  • omandab arusaama tänapäevastest ärimudelitest, juhtimise infosüsteemidest, andmetöötlusest ja loovuse rollist juhtimises
  • on õppinud saavutama organisatsioonis mõõdetavaid tulemusi, tuues välja inimestes parima
Sessioonõpe

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt ning täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant neljapäevast pühapäevani, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika. 

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Akrediteeritud õppekava

Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.

Õpingute finantseerimine

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.

Õppemaks

Õppemaksu saab tasuda kahel moel:

Makseid saab teha iga kuu 10. kuupäeval, üheksas osas septembrist kuni maini. Sel juhul on õppemaks aastas kokku 6340 €, milles sisaldub õppeaasta alustamise tasu 400 €

Maksta on võimalik ka semestrite kaupa. Semestrimakse tehakse:

  • 10.09.2024 - 2940 €
  • 10.02.2025 - 2940 €
Kokku 5880 €, millele lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 €

Vastuvõtu-
kriteeriumid
  • Kõrgharidus
  • Akadeemiline võimekus (eelmise õppetaseme tulemused, võimalik teadustöö)
  • Motivatsioonikiri
  • Ettevõtlikkus ja huvi õppida valitud eriala - vastuvõtuvestlus
Stipendiumide ja toetuste kohta leiad rohkem infot SIIT.
Vastuvõtuga seotud küsimused palume saata aadressile tallinn@eek.ee.
 
Erialajuht
Janus Paurman, MA
janus.paurman@eek.ee
EEK
Kõrgkoolist
Tule õpi praktilisi erialasid Eesti suurimas erakõrgkoolis, mis asub innovatsiooni keskmes - Ülemiste City linnakus. Teeme tihedat koostööd kohalike ettevõtetega ning pakume haridust, mis on kvaliteetne ja alati uuenduslik.
left
Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor õppimise puhul hindasin enim paindlikkust, elulähedast ning praktilist õpet. Saadud teadmised ja kogemused toetavad hästi igapäeva tööd.
müügi- ja teenustejuht
EEK-is magistriõppes inimressursside suunal õppimine oli minu jaoks ainuõige valik. Õpe arendas oluliselt ettevõtlikku maailmapilti ja andis praktilisi teadmisi ning võimaluse end kahe aasta jooksul erinevates valdkondades proovile panna.
inimressursside konsultant
right
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena teada tipplektoritega külalisloengutest, uutest mikrokraadidest, põnevatest sündmustest, kursustest ning kooli tegemistest. Saadame kirju harva ega koorma sinu postkasti liigselt.
left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega