EEK
EST

Õpi seda, mis sind edasi liigutab

Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainorist saad praktilised oskused ja erialased teadmised, et teha otsustav samm unistuste karjääri suunas.

Kõik EEK Mainor erialad on riiklikult akrediteeritud ning loodud koostöös ettevõtjate ja erialaliitudega, arvestades reaalseid tööturu vajadusi. Tänu praktikutest tipplektoritele ja rahvusvahelisele kompetentsile arenevad meie õppekavad paindlikult ja kiiresti.


Meie vilistlased on tööturul hinnatud, sest oskavad ühendada teooria ja praktika, kohaneda muutuvate oludega ning võtta meeskonnas eestvedaja rolli.

Meie õppehooned asuvad Tallinnas Ülemiste City linnakus, Tartus ning Viljandis Clevon Akadeemias. Mitmekülgse ja kaasava kogukonna liikmena avaneb sul võimalus kasvada koos globaalsete talentidega ning luua väärtuslikud kontaktid kogu eluks.

Eesti kodanikele on kandideerimine avatud kuni 15.09.2024 

Rakenduskõrgharidusõpe
Eestikeelsed õppekavad
Ingliskeelsed õppekavad
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega