EEK
EST
Ärijuhtimine
Infotehnoloogia juhtimine

Infotehnoloogia juhtimise erialal saavad uuendusmeelsed juhid õppida interaktiivsete meetodite kaudu, kuidas hallata IT-organisatsioone, projekte ja arendustegevust.

Õpime koos valdkonna ekspertidega analüüsima ja kavandama IT-protsesse, tagama süsteemide ja andmete turvalisust ning juurutama nüüdisaegseid tehnoloogiaid.

Probleemi- ja projektipõhine õpe valmistab ette karjääriks kiiresti arenevas infotehnoloogia valdkonnas nii juhi ja ekspertidena kui ka mentoritena tulevastele põlvkondadele.

Rakendatav kaugõpe on mõeldud töötavale inimesele ja toimub õppesessioonide kalendri järgi neljapäevast pühapäevani. Meie Tallinna õppehoone asub Ülemiste City linnakus.

Rakenduskõrgharidus (BA)
Kestus:
3 aastat, sessioonõpe
Millal:
Neljapäevast pühapäevani õppesessioonide kalendri järgi
Kus:
Tallinn või Tartu
Õppekeel:
Eesti keel
Ainepunkte:
180 EAP
Valdkond:
Ärindus ja haldus
Avalduse esitamise tähtaeg:
20.01.2025
Õppemaks aastas:
Tartus 5020 eurot aastas / Tallinnas 5380 eurot aastas
Karjääri-
võimalused
Infotehnoloogia juhtimise eriala on neile, kelle südame paneb kiiremini käima protsesside kaasajastamine. Eriala lõpetajad on loodud juhtima omaenda IKT valdkonna ettevõtet või olema tulevased IT-juhid, IT-projektijuhid ning analüütikud.
Õppekava läbinud tudeng
  • on omandanud edasiseks karjääriks vajalikud juhtimis-, suhtlemis- ja analüüsioskused
  • on kõrgelt motiveeritud rakendama oma valdkonna kogenud praktikute, koolitajate ning tuntud majandus- ja ettevõtlusalaste arvamusliidritega üheskoos omandatud õigus- ja majandusalaseid teadmisi
  • on teadlik ning oskab rakendada kaasaegseid juhtimismeetodeid
Tallinnas ja Tartus

Infotehnoloogia juhtimise eriala on võimalik õppida täismahus Tallinna õppekeskuses. Tartu õppekeskuses on võimalik kogu õppekava läbida, kui eriala valinuid on vähemalt 15. Muul juhul on võimalik Tartus läbida esimesel aastal alusõpe ning jätkata hiljem õpinguid pealinnas.

Õpe toimub mõlemas linnas sessioonõppena.

Sessioonõpe

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt. Täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub tavapäraselt neljapäevast pühapäevani õppesessioonide kalendri järgi, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika. 

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Akrediteeritud õppekava

Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.

Õpingute finantseerimine

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.

Õppemaks

Makseid saab teha kahel viisil:

Esimene võimalus on maksta kuu kaupa üheksas osas iga kuu 10. kuupäeval. Õppemaks on sel juhul Tallinnas 5380 eurot aastas ning Tartus 5020 eurot aastas. Sügisel õpinguid alustanud üliõpilased tasuvad makseid septembrist maini ning talvel sisseastunud veebruarist juunini ja septembrist detsembrini.

Teine võimalus on maksta semestrite kaupa. Tallinnas on semestrimakse 2460 eurot ning seega ühe õppeaasta tasu kokku 4920 eurot. Lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 eurot. Tartus on semestrimakse 2280 eurot ning seega ühe õppeaasta tasu kokku 4560 eurot. Lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 eurot.

Ülemiste City ja Telia töötajatele ning meie kooli vilistlastele kehtib õppemaksusoodustus 10%.

Vastuvõtu-
kriteeriumid
  • Keskharidus;
  • Motivatsioonikiri, milles kirjeldad oma tööalaseid ambitsioone, karjääriplaane ja tulevase hariduse rolli nendes;
  • Vastuvõtuvestlus;
  • Õpimotivatsioon, koostöövalmidus ja ettevõtlik eluhoiak
Stipendiumide ja toetuste kohta leiad rohkem infot SIIT.
Vastuvõtuga seotud küsimused palume saata aadressile tallinn@eek.ee.
 
Õppekava
Ettevõtlusõppe moodul (30 EAP)
Alusõppe moodul (14 EAP)
Uurimistöö metoodika moodul (15 EAP)
Ärijuhtimise põhiõppe moodul (18 EAP)
Infotehnoloogia juhtimise erialaõppe moodul (61 EAP)
Praktikate ja kirjalike tööde moodul (42 EAP)
Erialajuht
Inna Švartsman, MSc
inna.svartsman@eek.ee
EEK
Kõrgkoolist
Tule õpi praktilisi erialasid Eesti suurimas erakõrgkoolis, mis asub innovatsiooni keskmes - Ülemiste City linnakus. Teeme tihedat koostööd kohalike ettevõtetega ning pakume haridust, mis on kvaliteetne ja alati uuenduslik.
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena teada tipplektoritega külalisloengutest, uutest mikrokraadidest, põnevatest sündmustest, kursustest ning kooli tegemistest. Saadame kirju harva ega koorma sinu postkasti liigselt.
left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega