EEK
EST
Veebidisain ja digitaalgraafika
Veebitehnoloogiad

Veebitehnoloogiate erialal õpid, kuidas luua digitaalseid keskkondi ning rakendada neid oskusi ettevõtluses. 

Praktilise õppe käigus saab selgeks, kuidas arendada ja kujundada kasutajaliideseid ja
-kogemusi ning
analüüsida oma töö
ärilist mõju.

Eriala lõpetajad on tugevate äriteadmistega loovspetsialistid, kes on õppinud koos oma ala ekspertidega ning tunnevad end koduselt ettevõtte igal tasandil, suutes juhtida nii äristrateegiaid kui ka loovlahendusi.

Sessioonõpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant, neljapäevast pühapäevani. Meie Tallinna õppehoone asub rahvusvahelises Ülemiste City linnakus.

Rakenduskõrgharidus (BA)
Kestus:
3 aastat, sessioonõpe
Millal:
Neljapäevast pühapäevani
Kus:
Tallinn
Õppekeel:
Eesti keel
Ainepunkte:
180 EAP
Valdkond:
Kunstid
Avalduse esitamise tähtaeg:
15.09.2024
Õppemaks aastas:
5680 €
Karjääri-
võimalused
Meie veebitehnoloogiate eriala lõpetajad on tulevased süsteemianalüütikud, arendusspetsialistid, projektijuhid, UI/UX disainerid ning erialaettevõtete juhid
Õppekava läbinud tudeng
  • suudab töötada mahukate majandusandmetega, samaaegselt omades selget arusaama loovprotsesside toimimisest
  • on omandanud põhjaliku ülevaate majandus ning õigusalastest teadmistest, lisaks erialastele oskustele
  • mõistab disainerite rolli toodete ning teenuste arendamise protsessis, rakendades disainmõtlemise põhimõtteid tööülesannetes
Sessioonõpe

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt ning täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant neljapäevast pühapäevani, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika. 

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Akrediteeritud õppekava

Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.

Õpingute finantseerimine

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.

Õppemaks

Õppemaksu saab tasuda kahel moel:

Makseid saab teha iga kuu 10. kuupäeval, üheksas osas septembrist kuni maini. Sel juhul on õppemaks aastas kokku 5680 €, milles sisaldub õppeaasta alustamise tasu 400 €

Maksta on võimalik ka semestrite kaupa. Semestrimakse tehakse:

  • 10.09.2024 - 2610 €
  • 10.02.2025 - 2610 €
Kokku 5220 €, millele lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 €

Vastuvõtu-
kriteeriumid
  • Keskharidus,
  • Motivatsioonikiri, kirjeldamaks oma tööalaseid ambitsioone, karjääriplaane ja tulevase hariduse rolli nendes
  • Vastuvõtuvestlus
  • Õpimotivatsioon ja ettevõtlik eluhoiak
Stipendiumide ja toetuste kohta leiad rohkem infot SIIT.
Vastuvõtuga seotud küsimused palume saata aadressile tallinn@eek.ee.
 
Õppekava
Ettevõtlusõppe moodul (15 EAP)
Uurimistöö metoodika moodul (13 EAP)
Alusõppe moodul (19 EAP)
Veebidisaini ja digitaalgraafika põhiõppe moodul (20 EAP)
Veebitehnoloogiate erialaõppe moodul (81 EAP)
Praktikate ja kirjalike tööde moodul (32 EAP)
Erialajuht
Inna Švartsman, MSc
inna.svartsman@eek.ee
EEK
Kõrgkoolist
Tule õpi praktilisi erialasid Eesti suurimas erakõrgkoolis, mis asub innovatsiooni keskmes - Ülemiste City linnakus. Teeme tihedat koostööd kohalike ettevõtetega ning pakume haridust, mis on kvaliteetne ja alati uuenduslik.
left
Minu jaoks oli väga oluline koolipoolne personaalne lähenemine. Paindlikud loengute toimumise ajad tegid võimalikuks töö kõrvalt koolis käia.
kasutatavuse valdkonnajuht, partner
Mulle meeldis õppekorralduse paindlikkus, mis andis võimaluse samaaegselt õppida ja töötada. Lisaks tekitasid professionaalsed õppejõud loengutes väga huvitava ning kaasahaarava atmosfääri. Oma ala spetsialistid jagasid enda teadmisi ning kogemusi, mis tagasid õppeprotsessi kõrge kvaliteedi. Olen väga rahul, et valisin just selle kooli.
veebiarendaja
right
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena teada tipplektoritega külalisloengutest, uutest mikrokraadidest, põnevatest sündmustest, kursustest ning kooli tegemistest. Saadame kirju harva ega koorma sinu postkasti liigselt.
left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega