Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900
UUDISED
 • 20.02.2020: Tudengid töövarjutavad Ülemiste City ettevõtteid
 • 10.02.2020: Tunnustasime tuleviku tegijaid 2000 euro väärtuses stipendiumitega

  08.02-09.02 toimus Tallinnas Kristiine ja Rocca al Mare kaubanduskeskustes Eesti õpilasfirmade laat, kus osales üle 300 õpilasfirma nii Eestist kui ka välismaalt.

  Nagu eelmisel aastal, oli ka seekord uusi talente otsimas ja noorettevõtjaid innustamas EEK Mainor ärijuhtimise õppekava turundustudengitest koosnev žürii. Tudengite eesmärk oli leida väljapaistvaim ja andekaim õpilasfirma, keda autasustada tuleviku tegija tiitliga!

  Mõlemas keskuses jagasid tudengid noortele ettevõtjatele laiali ka magusad šokolaadikutsed 3. juunil ettevõtluskõrgkoolis toimuvale noortekonverentsile „Elu pärast õpilasfirmat“.

  Hindamiskriteeriume oli kaheksa: innovaatilisus, idee perspektiivikus, vajalikkus ja teostatavus, noorte ettevalmistus, teadmised turust, sihtrühmast ja konkurentidest ning noorte presenteerimisoskus, plaan ja selle teostatavus tulevikus.

  Silmapaistvaid firmasid ja põnevaid ideid oli palju. Sel aastal oli eriti märgata noorte ettevõtjate rohelist mõtteviisi ja soovi oma toodetega tarbijat kekkonnasõbralikumate valikute poole suunata.

  Kristiine Keskuses toimetavale žüriile avaldas enim muljet Tartust pärit õpilasfirma Münt (facebook.com/Münt_Eesti), kelle presenteerimisoskus, idee innovaatilisus ja koostatud äriplaan oli muljetavaldav. Münt propageerib loodussäästlikku tarbimist ja panustab planeedi säästmisesse. Noored ettevõtjad on loonud eestimaised värskendavad hambapesutabletid, mis vahetavad välja seni kasutuselolnud plastmassist hambapastatuubid.

  Rocca al Mare kaubanduskeskuses osutus võitjaks Viljandi Gümnaasiumi õpilaste toode HeatOn (instagram.com/of_heaton/) USB alus. Valminud toode täitis mitmeid olulisi kriteeriume, mis näitab õpilasfirma potentsiaali saada edukaks ettevõtteks. Nende toode lahendab probleemi ja vajaduse, on unikaalne ning täidab puuduoleva niši turul. Samuti on õpilasfirmal suur ekspordi potentsiaal.

                

  Mõlemad võitjaid said pärjatud Tuleviku tegija tiitliga ning Ettevõtluskõrgkool Mainor poolt auhinnaks 1000 eurose stipendiumi.

  Eesti õpilasfirmade laata korraldab Junior Achivement Eesti. Õpilasfirmade hooaja lõpetab 3. juunil Ettevõtluskõrgkoolis Mainor toimuv noortekonverents „Elu pärast õpilasfirmat“.

  Uudisnupu panid kokku kohalviibinud III kursuse turundustudengid.

 • 05.02.2020: Välistudengi kogemus: Raske on leida Eestis midagi halba
 • 04.02.2020: Tallinnas algab homme Eesti esimene personalijuhtimise häkaton
 • 03.02.2020: VOOG on uus KOHT - kvaliteedijuhtimine läbi kliendi teekonna
 • 31.01.2020: Toomas Saalile omistati emeriitprofessori aunimetus
 • 13.01.2020: Tööpakkumine: programmeerija

2019

2018

2017