EEK
EST
Meeskond
Juhtkond
NimiAmetinimetus
Andrus Pedai, PhDrektor
Ly Hõbe, PhDõppeprorektor
Administratsioon
NimiAmetinimetus
Priit Tannik, MScTartu õppekeskuse juhataja
Kaarel Liivüliõpilashosteli administraator
Julia Reisenbukpearaamatupidaja
Katrin Ehaprojektijuht
Elise Kruusraamatupidaja
Alina KõrgesaarIT erialajuhi assistent
Margit Puik, MBAtäienduskoolituste koordinaator
Ananta Royüliõpilashosteli administraatori assistent
Anneli Rumm, MA, MScharidustehnoloog
Dmitrij Žatuchin, PhDIT mikrokraadide juht
Mari Taalmann, MArahvusvahelistumise juht
Mari-Liis Tulev, MAErasmus koordinaator
Olga Uhabakin, MA, MBApersonalipartner
Teadus
NimiAmetinimetus
Marika Eik, DScvanemteadur
Anne Neroda, MAteaduskoordinaator
Olha Prokopenko, DScteadur
Erialajuhid
NimiAmetinimetus
Olga Nežerenko, PhDlogistika erialajuht
Aet Kull, MAturunduse erialajuht
Anu Olvik, MBAfinantsjuhtimise erialajuht
Jelena Švartsman, MScvenekeelse veebitehnoloogia erialajuht
Karin Kuimet, MApersonalijuhtimise erialajuht
Katriin Visnapuu, MSckvaliteedijuhtimise erialajuht
Ranno Päi, MAgraafilise disaini erialajuht
Kadi Elmeste, MBAhotelli- ja restoraniettevõtluse erialajuht
Marleen Lillemaa, MAalus- ja keeleõppe mooduli juht, loovuse ja äriinnovatsiooni erialajuht
Tatjana Morozettevõtte juhtimise erialajuht
Janus Paurman, MAmagistriõppe juht
Janek Popell, MScettevõtlusõppe moodulijuht
Inna Švartsman, MSctarkvaraarenduse ja veebitehnoloogia erialajuht
Kommunikatsioon ja turundus
NimiAmetinimetus
Kaidi Kasenõmm, MAturundus- ja kommunikatsiooni juht
Jan-Erik Tihemets, BAkommunikatsiooni- ja turundusspetsialist
Õppeosakond
NimiAmetinimetus
Alina Belsnerõppekonsultant
Liia HewittTallinna õppekeskuse administraator
Yuliya Kalinyukõppekonsultant
Hedi Kellõppekonsultant
Marleen Lillemaa, MAõppeosakonna vanemkonsultant
Tiina Must, MATartu õppekeskuse õppekonsultant
Anna Natalitšõppekonsultant
Eve Oroõppemetoodik
Anastasija Spitsõnaõppekoordinaator
Välisvastuvõtt
NimiAmetinimetus
Liisa Kruustükrahvusvahelise vastuvõtu spetsialist
Viktorija Liivrahvusvahelise vastuvõtu spetsialist
IT osakond
NimiAmetinimetus
Andres AiaIT juht
Indrek TobreIT asejuht
Mihkel Koksprogrammeerija
Vladimir Kähri, MScprogrammeerija
Risto Mattheas Maiorovprogrammeerija
Jürgen Partsõppekeskkonna haldur
Õppejõud
NimiAmetinimetus
Adam Mayesõppejõud
Aet Kull, MAõppejõud
Aili Piispea, MScõppejõud
Alar Sistokõppejõud
Aleksandr Gritsevskiõppejõud
Aleksandr Kormiltsõnõppejõud
Aleksandr Tverdovskiõppejõud
Aleksei Djuževõppejõud
Aleksei Nordenõppejõud
Alexey Sirotkinõppejõud
Allan Pällõppejõud
Aminul Islam, PhDõppejõud
Andrei Bõvševõppejõud
Andrei Fedosovõppejõud
Andrei Popovõppejõud
Angela Melikhova, PhDõppejõud
Anna Grundõppejõud
Anna Gusseva, MBAõppejõud
Anneli Rumm, MA, MScõppejõud
Anu Olvik, MBAõppejõud
Astri Müülõppejõud
Boris Shvartsman, PhDõppejõud
Boriss Aleksandrov, MBAõppejõud
Daniil Jerjominõppejõud
Debora Conceição Firmino De Souza, BA, MScõppejõud
Dmitri Borohhovõppejõud
Dmitrij Žatuchin, PhDõppejõud
Doris Põld, MScõppejõud
Eduard Gams, PhDõppejõud
Ekaterina Bogoiavlenskaiaõppejõud
Elen Jahimaa, MAõppejõud
Elina Kallasõppejõud
Elvis Tilgarõppejõud
Endel Hangoõppejõud
Eneken Titov, PhDõppejõud
Even Sekhriõppejõud
Evert Kraavõppejõud
Evgeni Tverdohlebovõppejõud
Evgenii Zhuravlev, MBAõppejõud
Galina Laaneõppejõud
Grigori Fainšteinõppejõud
Hans Mihkel Uustaluõppejõud
Helen Illendõppejõud
Hleb Kuftserynõppejõud
Hurmi Jürjens, MAõppejõud
Ilmar Vallikiviõppejõud
Ingrid Fedotovaõppejõud
Inna Švartsman, MScõppejõud
Irina Koljajeva, PhDõppejõud
Irina Malkusõppejõud
Ivika Born, MAõppejõud
Jaanika Jaarmanõppejõud
Jaanus Kangur, MAõppejõud
Janek Popell, MScõppejõud
Janek Tuttar, MAõppejõud
Janus Paurman, MAõppejõud
Jekaterina Tintõppejõud
Jekaterina Truninõppejõud
Jelena Švartsman, MScõppejõud
Johanna Elisabeth Taalmannõppejõud
Jüri Majak, PhDõppejõud
Kadi Elmeste, MBAõppejõud
Kaili Rätseppõppejõud
Kalev Avi, MScõppejõud
Kalle Ahiõppejõud
Karin Kuimet, MAõppejõud
Katriin Visnapuu, MScõppejõud
Katrin Vilimaa-Otsingõppejõud
Kristi Jõeorg, MScõppejõud
Kristjan Liivamägi, PhDõppejõud
Kristo Krummõppejõud
Laido Valdveeõppejõud
Laura Sildmäeõppejõud
Leene Künnapõppejõud
Liis Metsamartõppejõud
Liisa Kruustükõppejõud
Madis Kiviõppejõud
Madis Sinijärvõppejõud
Maili Torma, MBAõppejõud
Mait Ruutõppejõud
Mansur Ongarbayevõppejõud
Marcus Sidorukõppejõud
Mare Kurvits, PhDõppejõud
Marek Piirikivi, MScõppejõud
Maret Ringmäeõppejõud
Mari Taalmann, MAõppejõud
Maria Mahhorinaõppejõud
Maria Silvia Martinsonõppejõud
Marian Magerinõppejõud
Marianna Rannikõppejõud
Marika Kroonõppejõud
Marina Järvis, PhDõppejõud
Marleen Lillemaa, MAõppejõud
Mats Soomreõppejõud
Meelis Zimmermann, MScõppejõud
Merke Luukõppejõud
Merle Talvik, PhDõppejõud
Mihails Luckinsõppejõud
Monika Karuõppejõud
Nadežda Akrõmovaõppejõud
Natalja Nekrassovaõppejõud
Nikita Ojamäeõppejõud
Olavi Ruhno, MBAõppejõud
Olga Jelfimovaõppejõud
Olga Nežerenko, PhDõppejõud
Olga Uhabakin, MA, MBAõppejõud
Paavo Siimannõppejõud
Pavel Chizhovõppejõud
Pille Kaarlõp, MAõppejõud
Pille Laub, MAõppejõud
Priit Tannik, MScõppejõud
Rainer Krammõppejõud
Ranno Päi, MAõppejõud
Ressa Schwarzwaldõppejõud
Riina Aasmaõppejõud
Riina Väänõppejõud
Roger Allas, MBAõppejõud
Roman Gorislavskiõppejõud
Siim Sultson, PhDõppejõud
Siiri Viilõppejõud
Sirli Spelman, MScõppejõud
Suzanna Kalinina, MBAõppejõud
Taavi Leppimanõppejõud
Taimi Elenurm, MBA, MScõppejõud
Tarvo Niineõppejõud
Tatjana Baldõnjukõppejõud
Tatjana Fadejevaõppejõud
Tatjana Kalin, PhDõppejõud
Tatjana Morozõppejõud
Tauno Õunapuu, MScõppejõud
Tiia Tammaru, MScõppejõud
Tiina Esterõppejõud
Tiina Hiobõppejõud
Tuuli Lepik, MAõppejõud
Tõnis Hintsovõppejõud
Tõnn Talpsepp, PhDõppejõud
Valvo Paat, MAõppejõud
Villu Järmutõppejõud
Vladimir Tomberg, PhDõppejõud
Ülane Vilumets, MBAõppejõud
Ülo Huntõppejõud