EEK
EST
Kontakt
Rode Luhaäär, MSc
rode.luhaaar[at]eek.ee

Rode Luhaäär koordineerib mobiilimakse platvormi arendavat idufirmat Paytailor, mis lisaks Eestile tegutseb ka Suurbritannias. Ettevõte on oma uudse lähenemise tõttu pälvinud finantsringkondade tähelepanu ning eelmisel aastal valiti see lätlaste poolt ka Baltikumi seitsme parima finantstehnoloogia idufirma hulka. Rode on ettevõtja ja digi entusiast, kes on aastaid tegutsenud digitaal-strateegina ja e-turunduse spetsialistina.

Oma karjääri jooksul on Rode tarninud digitaalseid lahendusi sellistele ettevõtetele ja organisatsioonidele nagu: Coca Cola, L'Oreal, Kühne+Nagel, Telia, Hill+Knowlton Strategies, Swedbank, RMK, Premia, Omniva, Viru keskus, Nordecon, Tallinna Vesi, Pärnu Konverentsid jpt. Projekte on tarnitud Ameerika Ühendriikidesse, Suurbritanniasse, Araabia Ühendemiraatidesse, Soome, Leetu, Saksamaale, Hollandisse, Portugali ja Keeniasse.

Juba üheksandat aastat tegutseb Rode Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor internetiturunduse õppjõuna. Oma ala andunud fännina on Rode ennast täiendanud e-äri erialal Oxfordis Suurbritannias. Rode on JCI liige aastast 2008 ning on kaasa löönud Teeme Ära, Jõulupuu, Aastakonverentsi, Rat Race ja mitmete muude ettevõtmiste tiimis. Rode valiti 2017. aastal JCI Viljandimaa aasta liikmeks.