Clevon Akadeemia õppeprogrammis on põimitud tipptasemel IT-õpe praktikaga AS Clevoni arendus- ja tootmisüksuses Viljandis. Kõigile tudengitele antakse võimalus olla osa tehnoloogiatööstuse tulevikust ning neile makstakse igakuist stipendiumi ja tagatakse tasuta majutus.
Õppima on oodatud motiveeritud noored, kes huvituvad robootika arengusuundadest, kellel on tahe leida lahendusi reaalsetele probleemidele ning anda omapoolne panus robootika arengule Eestis, programmeerides masinaid, mis muudavad inimeste elu üle maailma.
Eriala on nõudlik ja mitmekesine - akadeemiline õppetöö ning praktiliste kogemuste omandamine täidavad läbi õppeaasta kaheksa tundi päevas, viis päeva nädalas ning samal ajal toimub tehniliste ja sotsiaalsete oskuste ning loovuse arendamine.
Akadeemiast saadav robootikatarkvara arenduse kogemus annab tulevastele tootearendajatele tugeva baasi. Üliõpilastele loodud igakülgsed võimalused teadmisi koheselt rakendada lisavad hinnalise praktilise kogemuse, mida erialaselt hiljem kasutada.
Täida test õppeinfosüsteemis, mis avaneb avalduse esitamise järel
Jää ootama kutset vestlusele.
*Õpingud Clevon Akadeemias ei taga töökohta Clevonis.
Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.
Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.
Kandideerimise edukus oleneb kandidaadi kirest tarkvaraarenduse vastu, oskustest ja motiveeritusest. Akadeemiasse kandideerimisel ei arvestata kandideerija lõputunnistuse keskmist hinnet ega ka eksamitulemusi.