EEK
EST
Ärijuhtimine
Logistika

Mitmekülgne logistika eriala õpetab juhtima ja korraldama kaupade ning info liikumist, pakkudes samas laiapõhjalist ülevaadet üleeuroopalistest transpordikanalitest ning kriisiolukordade kommunikatsioonist.

Eriala on mõeldud kõigile, keda huvitavad
tänapäevaste äriprotsesside ülesehitus, huvitavate projektide juhtimine ning rahvusvahelised partnervõrgustikud. 

Rahvusvaheliselt hinnatud logistika õppekava raames on võimalik omandada ka FIATA diplom.

Sessioonõpe on mõeldud töötavale inimesele ja toimub tavapäraselt kolme nädala tagant neljapäevast pühapäevani.

Õppida saab kas täismahus Tallinnas, Ülemiste City linnakus, või alustada õpinguid Tartus ning jätkata teisel ja kolmandal aastal pealinnas.

Rakenduskõrgharidus (BA)
Kestus:
3 aastat, sessioonõpe
Millal:
Neljapäevast pühapäevani
Kus:
Tallinn või Tartu
Õppekeel:
Eesti keel
Ainepunkte:
180 EAP
Valdkond:
Ärindus ja haldus
Avalduse esitamise tähtaeg:
15.09.2024
Õppemaks aastas:
5380 € (Tallinnas) / 5020 € (Tartus)
Karjääri-
võimalused
Eriala pakub võimalust omandada koos kõrgharidusdiplomiga ka ülemaailmselt tunnustatud rahvusvahelise ekspedeerija FIATA diplom, mis on tunnustatud rohkem kui 150 riigis ja tagab professionaalse usaldusväärsuse üle maailma ning olenemata sektorist, lennundusest laevanduseni.
Õppekava läbinud tudeng
 • on omandanud edasiseks karjääriks vajalikud juhtimis-, suhtlemis-, analüüsioskused, õppides koos oma valdkonna kogenud praktikute, koolitajate ja ettevõtjatega
 • on sertifitseeritud spetsialist ülemaailmsel turul
 • omab erialaspetsiifilisi majandus- ning õigusalaseid teadmisi
Sessioonõpe

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt ning täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant neljapäevast pühapäevani, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika. 

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Tallinnas ja Tartus

Logistika eriala on võimalik õppida täismahus Tallinna õppekeskuses. Tartu õppekeskuses on võimalik kogu õppekava läbida, kui eriala valinuid on Tartus vähemalt 15. Muul juhul on võimalik Tartus läbida esimesel aastal alusõpe ning jätkata hiljem õpinguid pealinnas.

Õpe toimub mõlemas linnas sessioonõppena. Tartust saabunud üliõpilastel on võimalik leida soodne majutus Mainor kõrgkooli tudengite hostelis, mis asub Ülemiste rongipeatusest viie- ja Tallinna õppekeskusest kaheminutilise jalutustee kaugusel.

Akrediteeritud õppekava

Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.

Õpingute finantseerimine

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.

Õppemaks

Õppemaksu saab tasuda kahel moel:

Makseid saab teha iga kuu 10. kuupäeval, üheksas osas septembrist kuni maini. Sel juhul on õppemaks aastas kokku 5380 € (Tallinnas) või 5020 € (Tartus), milles sisaldub õppeaasta alustamise tasu 400 €

Maksta on võimalik ka semestrite kaupa. Semestrimakse tehakse:

  Tallinnas
 • 10.09.2024 - 2460 €
 • 10.02.2025 - 2460 €
Kokku 4920 €, millele lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 €
  Tartus
 • 10.09.2024 - 2280 €
 • 10.02.2025 - 2280 €
Kokku 4560 €, millele lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 €

Vastuvõtu-
kriteeriumid
 • Keskharidus
 • Motivatsioonikiri, kirjeldamaks oma tööalaseid ambitsioone, karjääriplaane ja tulevase hariduse rolli nendes
 • Vastuvõtuvestlus
 • Õpimotivatsioon, koostöövalmidus ja ettevõtlik eluhoiak
Stipendiumide ja toetuste kohta leiad rohkem infot SIIT.
Vastuvõtuga seotud küsimused palume saata aadressile tallinn@eek.ee.
 
Erialajuht
Olga Nežerenko, PhD
olga.nezerenko@eek.ee
EEK
Kõrgkoolist
Tule õpi praktilisi erialasid Eesti suurimas erakõrgkoolis, mis asub innovatsiooni keskmes - Ülemiste City linnakus. Teeme tihedat koostööd kohalike ettevõtetega ning pakume haridust, mis on kvaliteetne ja alati uuenduslik.
left
Hariduse kvaliteedi tagavad tunnustatud oma ala asjatundjatest õppejõud. Siin õpitud aja jooksul leidsin palju häid sõpru ja tuttavaid ning tekkis soov end ka iseseisvalt edasi arendada. Soovitan kõigile!
kokkuostja
Omandatud teadmised on väga kasulikud - rakendan neid iga päev oma töös.
ostujuht, logistik
Reaalsed inimesed, reaalsed kogemused ja reaalne praktika – kõik, mida vajad elus läbilöömiseks. Kuidas ma seda tean? Kogemusest.
müügijuht
Logistika eriala tudeng läbib FIATA miinimumstandarditega kooskõlas oleva õppekava, mis on saanud FIATA Logistika Akadeemia tunnustuse. Eriala lõpetajal on võimalus omandada FIATA Diplom, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud ja annab eelise konkureerimisel logistika valdkonnas ning tõendab lõpetaja pädevust ja usaldusväärsust.
peasekretär
right
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena teada tipplektoritega külalisloengutest, uutest mikrokraadidest, põnevatest sündmustest, kursustest ning kooli tegemistest. Saadame kirju harva ega koorma sinu postkasti liigselt.
left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega