Janekil on pikaajaline ja rahvusvaheline töökogemus tarneahelate juhtimise vallas. Ta on Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor ettevõtlusõppe moodulijuht. Lisaks tegeleb Janek tarneahela ja majandusega seotud ainete lugemisega erinevates Eesti ülikoolides. Edasiviivaks jõuks peab Janek elukestvat õpet ja uudishimu.
Peep on rahvusvahelise kogemusega strateegilise hankimise ekspert. Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu ProLog juhatuse liige ning ProcurementFlow partnersuhete juht.
Tõnis on logistikaekspert, -konsultant ja -õppejõud ning
Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu ProLog juhatuse liige
Thea on õppinud Tallinna Ülikoolis IT juhtimist ning inimese ja arvuti interaktsiooni. Küberturbe ja väärtusahela eksperdina nõustab ta erinevaid organisatsioone infoturbe ja julgeoleku sidustamisel organisatsiooni strateegiaga, infoturbe teekaardi ja küberturbe poliitika loomisel.
Koolitajana valmistab ta ette militaar-, avaliku- ja erasektori hübriidkaitse eksperte.
Madis on töötanud peamiselt suurettevõtetes, kust pärineb ka tema juhtimiskogemus ja strateegiline mõtlemine. Ta on töötanud McDonalds-s ja Coca Cola Hellenicus laojuhatajana, Logistikaplussis logistikajuhina ning hetkel täidab logistikajuhi ülesandeid Stonerige Electronicus. Madis on tulemustele suunatud praktik, kes pidevalt õpib ja jagab oma teadmisi ning kogemusi ka teistega.
Tarmo on logistika valdkonnas töötanud üle 20 aasta ja seda peamiselt viimase miiliga seotud ettevõtetes DPD (Prantsuse post), Itella/Smartpost (Soome post) ning on olnud abiks eksperdina viimase miili lahenduste puhul. Eelmisel aastal liitus ta Lumi Capitaliga, Partner logistikakinnisvara tegevussuunal Baltikumis. Tarmo on panustanud pea 10 aastat alustavate ettevõtete arengusse, olles investor ja mentor Startup Wise Guys kiirendis.
Maarit on tegutsenud ettevõtte juhina, juhtide koolitajana ning olnud personalipartneriks erinevates ettevõtetes alates 1990-ndate lõpust. Tarkvaraettevõte SinuLab.ee, mille asutaja ja juht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja inimeste arendamiseks. Täna nõustab ta erinevaid ettevõtteid organisatsiooni arengu, strateegilise personalijuhtimise ja personalivaldkonna digitaliseerimise teemadel.
Anneli on Hilding Anders Baltic AS kvaliteedijuht, -konsultant ja -õppejõud. Omab pikaaegset töökogemust tootmis- ja kvaliteedijuhina rõiva-ja tekstiili ettevõtetes. Oma igapäeva töös tegeleb Anneli tootmise arendamise ja efektiivuse tõstmisega, ohjab ettevõtte kvaliteedialaseid protsesse, dokumentatsiooni ja töökorraldust ning analüüsib ettevõtte kvaliteedinäitajaid. Anneli juhib tehnoloogia-ja kvaliteediosakonda ning on HAB juhtkonna liige.
Tiit on on kauaaegne ICC Kaubandusõiguse ja -praktika komisjoni liige ning Incoterms 1990, 2000 ja 2010 eestindaja ja kirjastaja. Ta on kirjutanud kasutajajuhised kolmele viimasele Incotermsi versioonile. Ta on kaasautor mitmes ekspordi, väliskaubanduse ja logistika käsiraamatus. Tiit on innukas ICC loodud väliskaubanduse “ühiskeele” ning “Make Trade Simple!” põhimõtete propageeerija.
Kaie on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis transpordi ja logistika eriala. Varude juhtimisel omab kokkupuudet nii tootmise planeerimise, tarnijatelt valmistoodangu tellimise kui ka materjalide kojukutsumisega. Hetkel töötab Orkla Eestis planeerimisjuhina ja on olnud lähedalt seotud uue pilvepõhise planeerimis-süsteemi juurutamisega, erinevate parendusprojektidega ettevõttes ning juhtinud VMI (vendor managed inventory) rakendamist tarnijatega.