EEK
EST
Mikrokraad
Mikrokraad
Rahatarkus ja finantsanalüüs personaliljuhile
Kas soovid saada strateegiliseks partneriks tippjuhile? Tule õpi oma ala tippudelt, kuidas teha otsuseid, mis toetavad nii personali arengut kui ka ettevõtte ärilist edu. Rahatarkuse ja finantsanalüüsi mikrokraad stardib 29. augustil 2024 ja kestab kuni novembrini.

Töötaja rahatarkuse tase mõjutab oluliselt tema üldist heaolu. Finantsstress võib mitmel moel mõjutada nii töö tulemusi kui ka käitumist. Kasvatades rahatarkust, kasvatame ka inimeste rahuolu. Finantsanalüüsi oskus aitab aga hinnata, kuidas mõjutada personalistrateegia kaudu ettevõtte edukust ning teha ratsionaalseid investeeringuid.

Rahatarkuse ja finantsanalüüsi mikrokraad on hea võimalus koguda teadmisi valdkonna tippudelt. Oma kogemusi jagavad tunnustatud lektorid Jekaterina Tint, Paavo Siimann, Anu Olvik, Evert Kraav, Liisi Kirch ja Kaie Peetre. Mikrokraadi maht on 10 EAP ja see sisaldab 78 akadeemilist kontakttundi.

Esimene rahatark (kuni 21.06.2024) 1090.00 €
Uudishimulik rahatark (kuni 15.08.2024) 1290.00 €
Registreerumine (kuni 29.08.2024) 1490 €

image
15 päeva augustist novembrini
image
Kogu teadmisi ja inspiratsiooni oma ala tippudelt
image
Kasvata rahatarkust praktiliste harjutustega
image
Õpi tegema personalijuhtimisega seotud finantsaanalüüsi
Vaata programmi

Loengud toimuvad:

29.–31. august
19. september
26.–27. september
3. oktoober
10.–11. oktoober
25. oktoober
15. november

Õppejõud:
Paavo Siimann
Investor, finantsekspert, mentor ja õppejõud. Eesti Ettevõtlike Noorte koja (JCI) ja Investeerimisklubi auliige, Eesti Mentorite koja ja Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni liige ning Äripäeva raadios „Finantsuudised fookuses“ saatejuht.
Anu Olvik, MBA
Eesti Ettevõtluskõrgkooli finantsjuhtimise erialajuht ja õppejõud, töötanud Rahandusministeeriumis kindlustuspoliitika osakonnas finantskirjaoskuse edendajana. Lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistrantuuris.
Jekaterina Tint
Finantsspetsialist, investor, õppejõud ning praktilise raamatu "Rahaline vundament" autor. Omab kõrgharidust maksunduse erialal ja magistrikraadi ärikorralduse alal.
Liisi Kirch
Finantsvaba investor, rahatarkuse entusiast ja Grünfin kasvujuht. Varasemalt töötanud rahatarkuse koordinaatorina, andnud välja temaatilisi raamatuid ning kaasautorina õppematerjale.
Tasustamise ekspert, töötanud valdkonnajuhina nii Swedbankis, Testlios kui Boltis. Lisaks tegelenud aastaid lektori ja koolitajana ning hiljuti asutanud juhtimist nõustava ettevõtte Cohorts.
Kaie Peetre
Registreeru kohe, sest kohtade arv grupis on piiratud!
Ülemiste City töötajatele kehtib soodustus -10%.
Sooduskoodi saamiseks kirjuta palun margit.puik@eek.ee