EEK
EST
Suurim erakõrgkool Eestis

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor asutati aastal 1992 ning on tänaseks Eesti juhtiv rakenduskõrgkool ja erakõrghariduse eestvedaja.

Meie missioon on pakkuda kvaliteetset kõrgharidust koostöös ettevõttete ja praktikutest tipp-lektoritega. Edendame ettevõtlus- ja IKT-haridust, õpetame tööturul nõutud oskusi ning toome kooli rahvusvahelisi eksperte ja globaalset kogemust. 

Praktiliste erialade, andmepõhise teadus- ja arendustegevuse ning rahvusvahelise koostöö kaudu aitame Eesti majandusel kasvada ning kõrgkooli lõpetajatel karjääris edasi jõuda.

Meie vilistlased on tööturul hinnatud, kuna oskavad ühendada teooria ja praktika, kohaneda kiiresti muutustega ning olla meeskonnas eestvedajad. Ettevõtluskõrgkool Mainor on parim valik, kui soovid tõsta oma konkrentsivõimet, arenenda spetsialistist juhist, teha karjääripöörde või alustada oma ettevõttega.

  • Üle 1100 üliõpilase ja 6450 vilistlast
  • Rakenduskõrgharidus- ja magistriõpe
  • Mikrokraadid ja avatud kõrgkool
  • Tööturul nõutud IT, ärinduse ja kunstide erialad
  • 30 erinevast rahvusest tudengid
  • Praktikutest tipp-lektorid ja pidevalt uuenevad õppekavad
  • Tähtajatult institutsionaalselt akrediteeritud
Koolist
Tallinna õppekeskus
Tallinna õppekeskus

Meie Tallinna õppekeskus asub rahvusvahelises Ülemiste City linnakus. Siin saab õppida rakenduskõrgharidus- ja magistriõppe tasemel, nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Lisaks saad end täiendada tööturul nõutud mikrokraadidega või avatud kõrgkooli kursustel. Inspireeriv ja mitmekülgne tulevikulinnak on ideaalne paik, kus saada väärtuslikke kontakte kogu eluks.
Tartu õppekeskus
Tartu õppekeskus

Pepleri tänaval asuvas Tartu õppekeskuses õpib ligikaudu 130 tudengit rakenduskõrghariduse tasemel. Õppida saab eesti keeles turunduse, personalijuhtimise, finantsjuhtimise, logistika, kvaliteedijuhtimise ja infotehnoloogia juhtimise erialadel. Kui õpperühmas on vähemalt 15 tudengit, saab tasemeõppe läbida täismahus Tartus. Kui grupp on väiksem, toimub alusõpe esimesel aastal Tartus ning teisel ja kolmandal aastal jätkavad üliõpilased pealinnas.
Clevon akadeemia
Viljandi Clevon Akadeemia

Koos tehnoloogiaettevõtte Cleveroniga asutatud Clevon Akadeemias pakume tasuta rakenduskõrgharidusõpet robootika tarkvara arendamise erialal. See on unikaalne töökohapõhine õpe, kus üliõpilasi toetavad eriala eksperdid ning ettevõtte tippspetsialistid. Lisaks tasuta õppele on tudengeid Viljandis ootamas majutus ning igakuine stipendium. Lõpetajad saavad bakalaureusekraadi ning akadeemia esimestest lendudest on ligikaudu pooled vilistlased jäänud tööle Cleveroni. Clevoni Akadeemia pälvis tiitli "Aasta Haridustegu 2020" ja ITL-i aasta teo 2020 auhinna. Järgmine vastuvõtt toimub 2025. aasta sügisel.
Ettevõtluskoostööplatvorm ADAPTER

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on Eesti ülikoolide ning teadus- ja arendusasutuste koostöövõrgustik ADAPTER liige. ADAPTER on Eesti teadus- ja arendusasutuste vaheline ettevõtluskoostööplatvorm, mille eesmärgiks on pakkuda ettevõtetele kiiret ja lihtsat võimalust koostööks kõikide Eesti ülikoolidega, kõrgkoolidega ja teiste teadus- ja arendusasutustega. 

ADAPTER on värav ettevõtjale, kes soovib leida kontakti teadlaste või valdkondlike ekspertidega. Koostöövõrgustik ülikoolide vahel on kantud ühisest nägemusest ja soovist panustada aktiivselt Eesti majanduse edusse.

AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Aadress: Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn 11415
Telefon: +372 610 1900
E-mail: eek@eek.ee
Registrikood: 10588537
Käibemaksukohuslase number: EE100568963

Pangarekvisiidid:

SEB Pangas EE271010052028014003, SWIFT EEUHEE2X
Swedbankis EE122200221018476201, SWIFT HABAEE2X
LHV Pangas EE257700771002340712, BIC/SWIFT: LHVBEE22

Akrediteeringud:

Eesti Ettevõtluskõrgkoolil Mainor on Eesti kõrghariduse kõrgeim võimalik institutsionaalne akrediteering. Kõrgkoolil on õpetamisõigus ärinduse ja halduse, infotehnoloogia, isikuteeninduse ning kunstide õppekavagruppides.

Täiendkoolituste ametlik info:

TäKS § 8 kohaselt avalikustamisele kuuluvad andmed on kättesaadavad siin.