EEK
EST

left Kõik uudised

eek.ee
Ülo Pärnitsa stipendium - tunnustame andekaid!
19.06.2024

Kooli üks eesmärke on toetada andekate üliõpilaste arengut ja eneseteostust Ülemiste City kui targa linnaku kujundamises. Selle püüdluse tunnustamiseks anname välja Ülo Pärnitsa nimelise haridusfondi stipendiumi.

Sel aastal otsustas stipendiumikomisjon, kuhu kuulusid AS Mainor nõukogu liige Kristo Siig, AS Meliva personalipartner Katri Kiirats, AS Mainor talendijuht Ljudmila Pihel ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppeprorektor Ly Hõbe, premeerida järgmisi silmapaistvaid üliõpilasi:

  • Lemme Aulis – Lemme Aulis on Ülemiste City kui targa linna arendamisse oma panuse andnud vastvalminud magistritöö näol, mille teemaks oli muudatuste juhtimise mikrokraadi õppekava Ülemiste City linnaku ettevõtetele.
  • Irmelin Hiie Irmelin Hiie on alustanud koostöös Ülemiste Cityga lõputöö kirjutamist, mille eesmärgiks on  viia läbi hiljuti lansseeritud Roheteenuste mõju-uuring.
  • Karin Ilumäe – Karin Ilumäe võttis kolm aastat tagasi enda peale vastutuse taaselustada Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor üliõpilasesindus. Karini eestvedamisel alustati nullist ja pandi alus uutele struktuuridele ja algatustele ning jõuti tänaseks edukalt toimiva üliõpilasesinduseni.   
  • Jürgen Parts - Jürgen Parts on oma õpingute ajal aidanud jäädvustada mitmeid linnakus ja koolis toimunud sündmuseid, millest võiks esile tuua Ülemiste City Tervisekonverentsi ja What’s New in Future City Science loengute seeria.

Palju õnne kõigile stipendiumi saajatele ja edu edaspidistes ettevõtmistes!