EEK
EST

left Kõik uudised

eek.ee
Rektor: “Tähistame teie saavutusi ja pühendumust!”
19.06.2024

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor rektor Andrus Pedai kõne 37. lennu lõpuaktusel.

Lugupeetud lõpetajad, õppejõud, töötajad ja kõrgkooli sõbrad!

Täna on eriline päev – päev, me tähistame teie saavutusi ja pühendumust. Te lõpetate Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor!

Oma teekonnal meie kõrgkoolis, olete investeerinud pikki tunde õppesse, ületanud raskusi ja kasvanud nii akadeemiliselt kui ka isiklikult. Teie töökus, pühendumus ja järjekindlus on toonud teid tänasesse päeva. Teie saavutused on meie kõrgkooli uhkus, olen kindel, et teil on kõik eeldused saada oma valdkonna eestvedajaks ja innovaatoriks.

Äri- ja akadeemiline maailm, kuhu te nüüd sisenete, on pidevas muutumises. Tehnoloogiline areng, uued globaalsed väljakutsed ja ühiskondlikud muutused nõuavad loovaid ja kohanemisvõimelisi mõtlejaid. Meie ettevõtluskõrgkooli haridus on andnud teile tööriistad nende väljakutsetega toimetulemiseks. Julgustan teid liikuma oma eesmärkide suunas, otsides pidevalt ka  võimalusi jätkuvaks õppimiseks ja kasvamiseks. Kasutage oma teadmisi ja oskusi vastutustundlikult. Ühised aastad meie kõrgkoolis on andnud teile oskuse süsteemselt tegutseda ning otsustada, millise tegevusega edasi minna ja millisest tegevustest loobuda. Teie otsustel on mõju mitte ainult teile endile, vaid ka kogu ühiskonnale ja keskkonnale. Targalt tegutsedes tagame oma töös jätkusuutlikkuse.

Teie akadeemiline teekond ei lõppe siin. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on olnud teie koduks ja toetajaks, meie uksed on teile avatud ka tulevikus. Seda nii bakalaureuse, magistri kui ka doktoriõppes, jah, me töötame selle nimel, et lisada meie kõrgkooli õppekavasse doktoriõpe ja kujundada kõrgkool ülikooliks.

Kõrgkooli vilistlasena olete osa suurest ja tugevast kogukonnast. Hoidke sidet oma kooliga ja toetage üksteist. Koostöö, mille olete siin käivitanud, avab teile uued uksed ka tulevikus.

Lõpetuseks soovin tänada kõiki, kes on olnud osa teie teekonnast:

-       Meie õppejõud ja töötajad, teie pühendumus ja juhendamine on aidanud meie lõpetajatel saavutada oma eesmärgid.

-       Lõpetajate pered ja sõbrad, teie toetus ja armastus on kujundanud tänase päeva.

Kallid lõpetajad, tänane päev on teie saavutuste pidupäev, teie ees on piiritud võimalused. Unistage suurelt, töötage kirglikult ja jääge alati truuks oma väärtustele. Õnnitlen teid ja soovin teile edu kõiges, mida ette võtate!

Palju õnne ja head teed!