EEK
EST

left Kõik uudised

eek.ee
Noora Liis Maidla pälvis Eesti Hotelli- ja Restoranide Liidu stipendiumi!
07.05.2024

Eesti Hotelli- ja Restoranide Liit (EHRL) koostöös meie hotelli- ja restoraniettevõtluse erialaga andsid esmakordselt välja stipendiumi, mille väärtus on kuni 2000 eurot. 

Stipendiumi keskne eesmärk on toetada erialast haridust ja tunnustada tudengite silmapaistvaid akadeemilisi saavutusi ning nende pühendumust valdkonnale.

Pärast põhjalikku hindamist ning arutelu otsustas EHRLi juhatus anda stipendiumi Noora Liis Maidlale. Noora Liis on eristunud oma kõrgete akadeemiliste tulemuste ja tugeva kirega külalislahkuse sektori vastu. Hoolimata noorest east on ta demonstreerinud märkimisväärset professionaalset arengut ja oskusi, mida peegeldavad nii kõrged koolihinded kui ka positiivsed soovituskirjad õppeasutustest ja tööandjatelt. 

Noora Liis rõhutab, et külalislahkus on tema elus mänginud keskset rolli ning tema töökogemused hotellides ja restoranides on aidanud tal mõista mitte ainult teeninduse peeneid detaile, vaid ka valdkonna mõju ühiskonnale.

Ta on veendunud, et külalislahkuse valdkonna populariseerimine toimub parimal viisil eeskuju näidates ning tema pühendumus ja kirg valdkonna vastu innustab ka teisi jätkama või alustama karjääri külalislahkuse valdkonnas.

Palju õnne ja edu Noora Liisile tema edasistes ettevõtmistes!