EEK
EST
Kaasaegsed inimeste juhtimise metoodikad algastme ja keskastme juhtidele ning töö efektiivsuse mõõdi
Maht 4.00 EAP
Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn

Koolituse eesmärgiks on tutvustada alg- ja keskastme juhtidele kaasaegseid juhtimismetoodikaid ning töö efektiivsuse mõõdikuid.
Käsitlemisele tulevad erinevate juhtimisstiilide tutvustus, kaasava juhtimisstiili analüüs, situatsioonipõhine juhtimine, aktiivne kuulamine, kommunikatsioon organisatsioonis, coaching ja mentoring, ettevõtte sisekliima ning meeskonnatöö olulisus ja rollid meeskonnas (Belbin test), võrdõiguslikkus ja mitmekesisus, ESG fookusega sotsiaalsele ja juhtimise valdkonnale. Erinevate inimeste juhtimise seotud mõõdikud, nende analüüs ning valiku põhjendus, töötajate rahulolu seos kliendirahuloluga.
Esimene ja viimane kohtumine toimuvad Ida-Virumaal (koht täpsustamisel), ülejäänud loengud toimuvad veebis.

Loengud toimuvad
05. jaanuar 2026, 16:00 (4 ak. tundi)
12. jaanuar 2026, 16:00 (4 ak. tundi, veebiseminar)
19. jaanuar 2026, 16:00 (4 ak. tundi, veebiseminar)
26. jaanuar 2026, 16:00 (4 ak. tundi, veebiseminar)
02. veebruar 2026, 16:00 (4 ak. tundi, veebiseminar)
09. veebruar 2026, 16:00 (4 ak. tundi, veebiseminar)
16. veebruar 2026, 14:00 (4 ak. tundi, veebiseminar)
20. veebruar 2026, 10:00 (4 ak. tundi)
Kursuse läbinu
väärtustab meeskonnatöö olulisust ettevõttes;
oskab luua seoseid eduka meeskonnatöö ja ettevõtte äritulemuste vahel;
väärtustab ja oskab luua sobiva töökeskkonna erineva taustaga töötajatele;
suudab luua seoseid töötaja rahulolu ja kliendirahuolu vahel;
oskab luua ja kasutada erinevaid inimeste juhtimisega ostud tegevus- ja võtmemõõdikuid.
Õppejõud
Janek Popell MSc

Aine läbimise tingimuseks on arvestuse edukas sooritamine.

Koolitusi rahastab Euroopa Sotsiaalfondi programm “Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine”
Ida-Virumaa koolitusi rahastab Õiglase ülemineku fondi tegevus “Ida-Viru täienduskoolituse mahu suurendamine ning uute tasemeõppe õppekavade arendamine ja käivitamine kutse- ja kõrghariduses”